Wiktoria Marek: „Zniszcz mnie lub zabij” [redakcja i patronat: Korekto.pl]

Rachel, osiemnastoletnia mieszkanka Portland, musi uporządkować swoje życie, po tym jak jej ojciec sprzedał dom i wyruszył w podróż z macochą, proponując jej… akademik. A to dopiero szkic fabuły najnowszej realizacji Korekto.pl. 

Tymczasem w Portland coraz głośniej mówi się o tajemniczych morderstwach, dokonywanych w mieście i okolicach. Powszechnie sądzi się, że stoi za nimi jedna osoba. Niestety, nie jest ona łatwa do schwytania. 

Natomiast środowisko Rachel zmienia się diametralnie. Jak się okazuje, jej chłopak, Matthew, być może jest mordercą, a nowo poznany Adrian ukrywa fakt, że był dowódcą w siłach specjalnych. To właśnie relacja Rachel z Adrianem staje się kanwą powieści. 

Książka ma nieoczekiwaną i ciekawą konstrukcję, prowadzi czytelnika poprzez dwie odrębne narracje: oczami Rachel oraz Adriana.

Para bohaterów poznaje się w trudnych dla siebie momentach życia – wydaje się, że oboje mogą na siebie liczyć. Nie biorą jednak pod uwagę tego, że ujawnienie skrywanych sekretów może ich zniszczyć, a nawet zabić…

źródło: wiktoriamarek.shoplo.com


Zamów książkę: „Zniszcz mnie lub zabij”

Korekta i redakcja: Artur Czesak (Korekto.pl)

Opracowano: kwiecień – maj 2018

Skomentuj wpis