„Wszystko, czego pragniesz…” – książka Pauliny Moffitt już w przedsprzedaży [opracowanie językowe i patronat: Korekto.pl]

„Wszystko, czego pragniesz…” to prawdziwa historia o marzeniach, odwadze, samorozwoju i odkrywaniu świata. Zapraszamy do lektury najnowszej książki, nad którą opiekę i patronat objęło Korekto.pl.

Prawdziwa historia młodej dziewczyny, później kobiety marynarz, która przeniesie Cię w rozmaite miejsca jej podróży (Francja – Lazurowe Wybrzeże, Meksyk, Brazylia – Amazonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i wiele innych), napełni Cię optymizmem, pozwoli uwierzyć w swoje możliwości, a także zmotywuje i zainspiruje do realizacji marzeń.

Nie zabraknie przygód, opisu relacji z napotkanymi na życiowej drodze bohaterki ludźmi, historii wielkiej miłości, ale też ważnych lekcji wyciągniętych ze wszystkich doświadczeń.

Odnajdziesz w niej również kilka porad, między innymi jak nauczyć się języka obcego, jak wybrać rejs na statku pasażerskim i o czym pamiętać udając się do Dubaju.

[opis wydawcy]

 

Paulina Moffitt – gawędziarz, storyteller, który inspiruje i motywuje innych do spełniania swoich marzeń.


„Wszystko, czego pragniesz…”

Zamówienia: www.paulinamoffitt.com

Korekta i redakcja: Monika Mielcarek, Marta Kosmaty (Korekto.pl)

Opracowano: listopad 2017 – styczeń 2018

2 komentarze to “„Wszystko, czego pragniesz…” – książka Pauliny Moffitt już w przedsprzedaży [opracowanie językowe i patronat: Korekto.pl]”

  1. Natalia says:

    Jaka jest cena powyższej książki ?

Skomentuj wpis