Paul Dulski: „Walcząc o siebie” [opieka redakcyjna i patronat: Korekto.pl]

Pokonaj strach! Zachowuj równowagę i żyj odważnie każdego dnia.

Książka „Walcząc o siebie” opisuje traumatyczne historie czworga ludzi, którzy próbują odbudować swoje życie na gruzach przeszłości.

Stań się uczestnikiem terapii prowadzonej przez jednego z najlepszych psychoanalityków ostatnich pokoleń, Petera Iwanowicza. Zobacz, jak historie jego trzech pacjentów: Anny, Tommy’ego i Rubena mieszają się z jego osobistą, okrutną przeszłością. Każdy z nich przeżywa swoją osobistą stratę i upokorzenie. Walczą z tym, na co sami nie mieli wpływu, ale co strasznie ich okaleczyło. Czy Peter, mimo swojej wspaniałej renomy i intuicji, będzie w stanie na nowo wzbudzić w nich poczucie wartości i zahartować na przyszłe trudności dnia codziennego? Czy nie ugnie się pod naporem własnej przeszłości, tracąc swoich pacjentów na zawsze?

Jeżeli uważasz, że twoja przeszłość musi definiować to, kim jesteś i kim będziesz w przyszłości, ta książka jest właśnie dla Ciebie. A jeśli to tylko stereotyp? Odrzuć go i na nowo odnajdź w sobie siłę i radość do życia. 

Powieść psychologiczna — debiut Paula Dulskiego

OD AUTORA

W książce „Walcząc o siebie” zawarłem kilka treści wrażliwych, takich jak przemoc fizyczna i seksualna. Moim celem nie jest jednak propagowanie tych zjawisk ani szokowanie czytelnika. Są to sytuacje, które zdarzają się naprawdę, chociaż opowiadające je postacie są fikcyjne. Jeśli więc uznasz, że takie opisy mogłyby negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie emocjonalne lub niepotrzebnie przywołać niechciane obrazy z przeszłości, nie kupuj ani nie czytaj tej książki!

[według opisu wydawcy: pdulski.com/o-ksiazce]

 

Paul Dulski o sobie: Urodziłem się w małej miejscowości na północy Polski. Mam ponad 30 lat. Dorastałem w okolicy jezior, lasów i łąk. Od dziecka miałem kontakt ze zwierzętami. W latach młodzieńczych moim hobby była jazda konna, szczególnie skoki przez przeszkody, a moją ukochaną klaczą była Kastylia. Jednak w moim życiu nie wszystko układało się dobrze…


Paul Dulski: „Walcząc o siebie”

Zamów książkę: www.pdulski.com

Korekta i redakcja: Dominika Zakrzewska, Anna Skulimowska (Korekto.pl)

Opracowano: wrzesień-październik 2020

Skomentuj wpis