„Uwięzieni w ciemności” – mroczny horror Christiana Dreamayera [opieka redakcyjna i patronat: Korekto.pl]

Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Rok 2007. The Island of Black Rose. Wyspa, na której panuje ciemność, wysoka przestępczość, zło i grzech, a bogaci traktują biednych jak niewolników. Stolica przekrętów, imprez, seksu i nowych silnych narkotyków oraz jedyne miejsce na Ziemi, gdzie naturalnie rosną czarne róże. 

Jedynym światłem nadziei jest teatr założony przez światowej sławy aktora Victora Wayne’a. Chris Creakmond, pełen marzeń samotny początkujący aktor, pragnie wyrwać się z tego przeklętego miejsca dzięki zagraniu głównej roli w sztuce pt. „Follis”, do której przygotowuje się od bardzo dawna pod czujnym okiem Victora.

Pewnego dnia Chris poznaje nieziemsko piękną i bogatą Emilly Beckshaw. Oboje szybko się w sobie zakochują i zatracają w świecie własnej miłości, której owocem staje się ich córka Hope. Chris żyje w przekonaniu, że jego związek jest idealny, dopóki nie odkrywa, że Emilly strzeże przerażające sekrety, które mają związek z jego rodziną. A niepokojące zdarzenie na imprezie urodzinowej Emilly uruchamia lawinę pozostałych strasznych tajemnic, które Chris będzie chciał odkryć za wszelką cenę. Jego marzenia wydają się teraz bardzo odległe. Czy uda mu się wyrwać z wyspy i zostać sławnym aktorem? Dokąd doprowadzi go desperackie poszukiwanie prawdy?

W pewnym momencie Chris znajduje się w sytuacji bez wyjścia. W małym domku pośrodku lasu ukrywa się przed policją, detektywem śledczym Grantem Goodwinem, rodziną Emilly, jej przyjaciółkami i jednocześnie wspólniczkami – Veronicą Cullen i Mandy Baxter, przed gangsterem Craigiem Fitzem i jego gangiem, a także przed setkami innych osób. I gdzie pośród tego całego chaosu podziała się Jessica?!

[opis wydawcy]

 

Christian Dreamayer: „Uwięzieni w ciemności”

Zamów książkę: 

Korekta i redakcja: Dominika Zakrzewska (Korekto.pl)

Opracowano: luty-marzec 2019

Skomentuj wpis