Michaił Sowietow: „Szkoła zdrowia”, cz. 3 [opieka redakcyjna i patronat: Korekto.pl]

Kolejna część „Szkoły zdrowia” to kontynuacja cyklu wykładów popularnego rosyjskiego lekarza-naturopaty. 

Szkoła zdrowia, Sowietow, Korekto

W części 3 „Szkoły zdrowia” autor porusza temat energii życiowej, ignorowany przez oficjalną naukę i medycynę. Omawia podstawowe zasady odżywiania dzieci i odpowiada na często zadawane pytanie: Skąd biorą się poważne choroby u najmłodszych, których organizm nie powinien być jeszcze zanieczyszczony przez niewłaściwe odżywianie? Sowietow przedstawia trzy reguły dotyczące odżywiania dzieci – reguły, których powinien przestrzegać każdy rodzic dbający o dobre zdrowie i życie swojego dziecka.

Autor dzieli się również wiedzą na temat zakwaszenia krwi, omawia sposoby alkalizacji organizmu, podkreśla też znaczenie diagnostyki laboratoryjnej krwi i jej przydatności do oceny rzeczywistego stanu pacjenta. Odnosi się również do nieuznawanych przez medycynę konwencjonalną metod badań: hemoskanowania oraz biorezonansu.

„Jemy często tylko dla rozrywki”, jak wielokrotnie powtarzał Sowietow. Ta książka jest też próbą odpowiedzi, jak uwolnić się od psychologicznego uzależnienia i zmienić swoją dietę na zdrowszą.

[opis wg LubimyCzytac.pl]

 

Michaił Sowietow – autorytet w dziedzinie zdrowego odżywiania i rozwoju osobistego, lekarz urolog, naturopata, frutarianin, absolwent uczelni medycznej w Moskwie. Odbył specjalizację podyplomową, by przez 12 lat w różnych moskiewskich ośrodkach prowadzić klasyczną praktykę lekarza urologa i uroginekologa. Opracował kilka metod terapii – jak się później okazało – unikalnych w skali światowej.

Zawsze starał się postępować w taki sposób, by jego pacjenci po zakończeniu terapii byli całkowicie wyleczeni i nie musieli jej później wznawiać. Ten cel przyświecał mu podczas zgłębiania nauk medycyny akademickiej.


Michaił Sowietow: „Szkoła zdrowia”, cz. 3

Zamów książkę: www.wydawnictwo-ast.pl

Fanpage książki: www.facebook.com/SzkolaZdrowiaMichailaSowietowa

Korekta i redakcja: Dorota Krowicka (Korekto.pl)

Opracowano: styczeń 2020

Recenzje czytelników: LubimyCzytac.pl

Skomentuj wpis