„Punk Fiction” – kolejna niegrzeczna książka w portfolio Korekto.pl

„50 twarzy Greya” na szczęście to nie jest. Autor – nomen omen – melanżuje romans z kryminałem, a obyczajowość z fizjologią. Stąd zapewne sugestia Wydawcy co do miejsca, w którym najlepiej czytać to dzieło;). 

 

Punk Fiction

„Punk Fiction” Mariusa Melanża to zbiór osiemnastu niezwiązanych ze sobą opowiadań. Teksty zawierają sporą nutę sarkazmu oraz specyficznego poczucia humoru autora. Bywają dosadne i niekiedy wyjątkowo naturalistyczne. Pojawiają się w nich wątki kryminalne, obyczajowe, miłosne, społeczne, fizjologiczne. W związku z tym, że w publikacji występują opisy scen erotycznych oraz język autora bywa od czasu do czasu nieco wulgarny, Wydawnictwo Niekonwencjonalne Ale Jaja zachęca do lektury wyłącznie Czytelników pełnoletnich.

Zgadzając się ze szczerą radą wydawcy, Czytelnicy będą definitywnie usatysfakcjonowani z zakupu lektury, kiedy będą ją czytali w wychodku bądź w podróży. Do zakupu zachęca również stosunkowo niska cena zarówno wydania papierowego, jak i e-booka. Styl autora sprawia, że książkę czyta się lekko, łatwo i przyjemnie.

źródło: rozpisani.pl, woblink.com

Skomentuj wpis