Basia Domarus: „Pamiętnik pod-różny” [opieka redakcyjna i patronat: Korekto.pl]

Jak podróż na Wschód może okazać się podróżą w głąb (a przynajmniej dookoła) siebie? Zapraszamy w podróż przez Eurazję z Basią Domarus!

„Pamiętnik pod-różny” jest zapisem bieżącym samotnej wyprawy przez Eurazję. Opisuję nie tyle miejsca, które odwiedziłam, ale przygody, jakie przeżyłam, ludzi, których poznałam oraz emocje, jakich doświadczyłam.

„100 dni dookoła siebie” symbolizuje podróż w głąb siebie, ponieważ dopiero w odosobnieniu mogłam nawiązać wewnętrzny dialog i wsłuchać się w siebie. W książce tej znajdziesz zapiski przemyśleń i wniosków, wewnętrznych rozterek i przemian. Będziesz świadkiem mentalnej ewolucji, głębokiej metamorfozy, która sprawiła, że wróciłam jako zupełnie nowa osoba.

Poznasz również uroki podróżowania koleją transsyberyjską, gdy wagon z 55-cioma współpasażerami staje się na kilka dni twoim domem. Poczujesz mistycyzm chińskich świątyń, w których zapach kadzideł unosi się w promieniu kilkudziesięciu metrów od budynku. Zrozumiesz, że świeże jedzenie na stole, ciepła woda w kranie czy choćby kubek ulubionej kawy są przywilejem dostępnym nielicznym. Nawet jeśli w twoim środowisku uchodzi to za normę, to przypominam, że Europa stanowi zaledwie 2% globu…

W trakcie podróży poświęciłam sobie czas, którego tak bardzo brakuje w pędzie codziennego życia.

Z życzeniami przyjemnej lektury oraz odwagi do podróżowania,
Basia Domarus

[opis: www.domarus.com.pl]

Basia Domarus – handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia. Liderka Stowarzyszenia Mieszkanicznik Gdańsk, pośrednik w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Specjalizuje się w podnajmie długoterminowym. Współpracuje z inwestorami przeprowadzając „za rękę” przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem.

Ekspert od relacji. W swoich działaniach opiera się na odpowiedzialności, solidności i szczerości. Prywatnie wolontariuszka, podróżniczka, globtroterka, pasjonatka życia.

Autorka książek: „Champagne za dziewięć 5dziesiąt, czyli jak sprawić, by klienci zabiegali o Ciebie” oraz „Pamiętnik pod-różny, czyli w 100 dni dookoła siebie”.


Basia Domarus: „Pamiętnik pod-różny, czyli w 100 dni dookoła siebie ”

Zamów książkę: domarus.com.pl

Profil Autorki: www.facebook.com/basia.domarus

Korekta i redakcja: Zuzanna Helis, Anna Skuliomowska (Korekto.pl)

Opracowano: listopad 2019

Skomentuj wpis