„Mały tenisowy mistrz” – nowoczesne podejście do treningu najmłodszych [korekta i patronat: Korekto.pl]

Poznaj zasady i wartości, którymi warto kierować się, aby wychować młodego tenisistę. Zapraszamy do lektury przewodnika po świecie sportu, jakim jest tenis.

Poznaj zasady i wartości, jakimi warto kierować się, aby wychować młodego tenisistę. Zapraszamy do lektury przewodnika po świecie sportu, jakim jest tenis.

Praktyczna wiedza

Jak zbudować solidne fundamenty? Kiedy zacząć grę i jak często trenować? Jak zadbać o motywację dziecka? Jak wyrobić właściwe nawyki? Książka odpowiada na te oraz wiele innych, nurtujących pytań.

 

Hiszpańska filozofia tenisa

Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat hiszpańskiej metodologii i sprawdzonych sposobów, które doprowadziły na szczyt wielu znakomitych tenisistów.

 

Wieloletnie doświadczenie

Treść zawarta w książce bazuje na ponad 20-letniej karierze byłego czołowego tenisisty Dariusza Lipka, który przez ponad 4 lata trenował w trzech hiszpańskich akademiach tenisowych.

 

Wyjątkowy przewodnik

Napisany przez rodziców dla rodziców, którzy pragną świadomie kierować karierą i rozwojem swoich dzieci. Udzielający nie tylko porad, ale przede wszystkim wsparcia.

opis: www.malytenisowymistrz.pl

 

O Autorach:

Karolina Lipka – mama Kornelii i Janka, partnerka, z wykształcenia socjolog. Ukończyła Uniwersytet Gdański na wydziale Socjologii Mediów i Komunikacji Społecznej. Jej pasja do pisania tekstów rozpoczęła się już w szkole podstawowej. Razem z Dariuszem tworzą miłosną relację od 14 lat. Wspólne doświadczenia i droga, którą podążają zainspirowała ich do podzielenia się swoją historią z innymi.

Dariusz Lipka – były tenisista, trener rozwoju duchowego. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Swoją przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 9 lat. Jako 15-latek wyjechał do hiszpańskiej akademii Juana Carlosa Ferrero, który w tamtym czasie był numerem jeden na świecie. Doświadczenia mieszkania i trenowania w Hiszpanii wywarły ogromny wpływ na jego życie.

 

Karolina Lipka, Dariusz Lipka: „Mały tenisowy mistrz”

Zamów książkę: www.malytenisowymistrz.pl 

Profil na Facebooku: www.facebook.com/dariuszlipka87

Fanpage książki: www.facebook.com/malytenisowymistrz

Korekta i redakcja: Artur Czesak (Korekto.pl)

Opracowano: czerwiec 2019

Poprzednia książka Autora: „Trening życia”

Skomentuj wpis