Konrad: „Otwórz oczy” – książka, która zmienia myślenie! [opieka redakcyjna i patronat: Korekto.pl]

Jeśli Twoje życie nie wygląda tak, jak byś sobie życzył, ta książka pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego podjąłeś takie a nie inne decyzje i dlaczego znajdujesz się w takim a nie w innym punkcie.

Warto zainwestować w samego siebie. To najlepsza rzecz, jaką możesz dla siebie zrobić. To zawsze procentuje. Prawdą jest, że na rynku istnieje wiele książek, poprzez które autorzy starają się zmotywować do zmiany i pracy nad sobą, lecz zapewniam Cię, że żadna z nich nie jest taka, jak „Otwórz oczy”. Jest napisana krótko, ale niezwykle treściwie, a co najważniejsze, w przeciwieństwie do innych tego typu pozycji – nie nudzi! Nie lubisz czytać? Nic nie szkodzi. Zainwestuj odrobinę czasu, a gwarantuję, że ta lektura utwierdzi Cię w przekonaniu, że czytanie popłaca.

„Otwórz oczy” zmieniło moje myślenie w niektórych sprawach. Teraz wiem, że wcale nie trzeba wybierać pomiędzy szczęściem a pieniędzmi. Co więcej, da się te dwie rzeczy połączyć! I o to chyba właśnie chodzi na tym ziemskim padole. Książka naprawdę „otwiera oczy” na wiele kwestii, a liczne przykłady z życia codziennego sprawiają, że czytanie to czysta przyjemność. Serdecznie polecam tę lekturę zarówno na prezent dla kogoś, jak i dla samego siebie.

[opis Autora]

 

Konrad: „Otwórz oczy”

Zamów książkę: www.allegrolokalnie.pl/oferta/ksiazka-otworz

Korekta i redakcja: Karolina Chrzanowska (Korekto.pl)

Skład: Zuzanna Helis (Korekto.pl)

Opracowano: wrzesień-październik 2019

Skomentuj wpis