Gabriel Daniel Brzozowski: „Ja to Ty, czy Ty to już ja?” [opracowanie językowe i patronat: Korekto.pl]

Czytaliście kiedykolwiek książkę, którą pisarz kieruje… do samego siebie, ale o kilkanaście lat młodszego? Takie jest właśnie „Ja to Ty, czy Ty to już ja?” G.D. Brzozowskiego. Przy czym autor mówi, że gdyby wiedział, co znajdzie w tej książce, nigdy by jej nie przeczytał. A Wy?…

Zdarzyło mi się napisać książkę pod dość dziwnym tytułem „Ja to Ty, czy Ty to już ja?”. Prawda jest taka, że powstała ona wbrew wszystkiemu i wszystkim. Napisałem ją do siebie! Do tego kogoś w wieku około 20 lat. Myślę, że jeśli w tym wieku miałbym możliwość jej przeczytania, bardzo uprościłaby mi życie. Ale wiedząc, co w niej jest napisane, nigdy bym nie odważył się jej przeczytać. 

Nie, nie jest to książka tylko dla dwudziestoparolatków. Wbrew pozorom, doświadczenia w niej zawarte pomogą nawet i 60-latkom. Znajdziesz w niej takie tematy jak biznes, rozwój osobisty, marketing oraz opis, jak to się stało, że się stało. Chciałbym też Cię przestrzec przed jej kupnem. Jest bardzo chaotyczna i niepoukładana, lecz bardzo szczera i emocjonalna. Nie przebieram w w słowach, piszę jasno i otwarcie, poruszając tematy niekoniecznie wygodne dla wszystkich, ale też i dzięki niej dostąpiłem pewnego rodzaju oczyszczenia i bardzo się odsłoniłem. 

Wszyscy jesteśmy do siebie bardzo podobni, ale jak bardzo różni. Każdy z Was znajdzie coś w tej książce dla siebie, a na pewno bardziej mnie pozna. 

[opis Autora]

 

Gabriel Daniel Brzozowski – urodził się w 1983 r. i wychował w Grajewie na Podlasiu. Wszystko wskazywało, że będzie sportowcem – ze wzrostem 195 cm z powodzeniem grał przez lata w koszykówkę. Niestety, nie były mu pisane sukcesy w tej dziedzinie, postanowił więc odciążyć matkę finansowo i podjął pracę. Zaczął od obsługi maszyny do wytłaczania blaszek do zniczy – w ten sposób przepracował trzy miesiące, po czym – noworocznym postanowieniem, w wieku 22 lat – postanowił zająć się biznesem.

Najpierw był sklep z telefonami komórkowymi, później – kolejna firma. Wszystko szło dobrze, ale – jak sam Autor mawia – „zdolność kredytowa to coś, co pokazuje przeszłość, a nie przyszłość”. Obie firmy, zamiast kokosów, w ciągu kilku lat przyniosły pół miliona złotych długu. Z takim ciężarem można było albo uciec za granicę, albo wziąć się za siebie i odrobić straty. Wybrał opcję numer dwa.

Przez kolejne lata zdobywał wiedzę i doświadczenie biznesowe w różnych branżach: po sklepie z telefonami przyszedł czas na serwis informacyjny, radio internetowe, agencję web design, pośrednictwo nieruchomościowe, agencję kreatywną, sklep internetowy, firmę konsultingową, trzy start-upy. Dziś jest udziałowcem i prezesem spółki z branży marketingu i reklamy.


„Ja to Ty, czy Ty to już ja?”

Zamówienia: www.gabrieldanielbrzozowski.pl

Fanpage książki: www.facebook.com/JaToTyCzyTyToJuzJa

Korekta i redakcja: Joanna Kłos (Korekto.pl)

Opracowano: luty 2018

 

Skomentuj wpis